Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Koncert Marka Misia i Acoustic Trio
"Marek Miś Acoustic Trio" to projekt założony przez bytomskiego barda, autora tekstów i muzyki Marka Misia.
Projekt powstał ok. dwóch lat temu po nagraniu przez Marka Misia pierwszej autorskiej płyty pt. "Niebajka". W nagraniu "Niebajki" brało udział, oprócz autora, czternastu zaprzyjaźnionych muzyków reprezentujących różne style muzyczne i na co dzień grających w swoich rodzimych zespołach m.in. "Cree", "Gang Olsena", "Segfried", "Jan Gałach Band" czy "Marek Makaron Trio". Ponieważ zebranie tych wszystkich wspaniałych muzyków na koncertach byłoby trudne powstał projekt "Marek Miś Akoustic Trio", który w występach na żywo, w bardziej akustycznym brzmieniu prezentuje m.in. materiał nagrany na płycie.W skład zespołu wchodzą: Marek Miś - gitara akustyczna, śpiew, Jacek Wilczyński - harmonijka ustna oraz Tomek Cygan - gitara basowa. Ostatnio do zespołu dołączyła Alina Kulisz - śpiew więc właściwie jest to już kwartet.
Podczas koncertu zaprezentowany został m.in. repertuar z drugiej autorskiej płyty Marka Misia "Taka gra", która zostanie wydana prawdopodobnie w tym roku. 
Otrzymaliśmy  dużą porcję poetyckich, akustycznych klimatów z tekstem czyli coś dla odbiorcy myślącego i czującego.
DZiękujemy za miłe przeżycia! Galeria zdjęć
POLECAMY