Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Koncert jazzowy “Jazz Bar Trio”
5 kwietnia 2013r. Koncert zespołu Jazz Bar Trio : Hanka Rożeń z dwoma zawodowymi muzykami, gitarzystami: Jackiem Konopką i Grzegorzem
Cudowne chwile spędzone wspólnie z zespołem, cudownym śpiewem Hanki Rożeń oraz znanym cudownym  saksofonistom Jerzym Główczewskim.

Hanka Nowicka-Rożeń to rodowita bytomianka. Z wykszałcenia jest dekoratorem i projektantem mody. Przez 10 lat pracowała dla Śląskiego Teatru Tańca, przygotowując w tym czasie około 30 spektakli. W 2001 roku przeżyła wspaniałą przygodę – udział w reality show zatytułowanym “Agent”. Program realizowany był w Hiszpanii, grupa uczestników musiała wykonywać różne zadania z zakresu “szkoły przeżycia”. Wśród uczestników znajdował się tytułowy “Agent”, który miał za zadanie sabotaż – utrudniał grupie wykonywanie kolejnych zadań. W każdym odcinku odpadał uczestnik, który najmniej precyzyjnie typował potencjalnego “Agenta”. Hanka prawie wygrała – została w finałowej dwójce i niestety w ostatnim momencie odpadła z programu, jako ostatnia. Swój sukces w programie Hanka zawdzięczała swojej doskonałej kondycji, od lat uprawiała sporty ekstremalne – skok na bungee, lot na paralotni czy nurkowanie.

Hanka

Muzyka powróciła w jej życiu niespodziewanie, tuż po udziale w “Agencie” przygotowała pokaz mody i zaśpiewała z młodym zespołem jazzowym.

- Oprócz zainteresowań plastycznych, zawsze obecna była w moim życiu muzyka. Pochodzę zresztą z rodziny muzyczno-plastycznej opowiada Hanka Nowicka-Rożeń.

Muzykom tak spodobało się brzmienie jej głosu, że zaprosili ją do stałej współpracy. W ten sposób przez 5 lat była wokalistką zespołu “Grawitacja”.


Serwujemy ludziom ciepły, delikatny jazz, jak w dobrym barze, stąd nasza nazwa – mówi Hanka.

Jazz Bar Trio

Muzyczne wzory i fascynacje Hanki to Elżbieta Adamiak, Hanna Banaszak czy Urszula Dudziak. Hanka Nowicka-Rożeń podkreśla, że cały czas stara się doskonalić swoje umiejętności, wciąż pobiera lekcje śpiewu i bierze udział w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych. 

Jerzy Główczewski

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie wykładowca klasy saksofonu na Instytucie Jazzu tejże uczelni. Laureat I-szej nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Członek zespołu EXTRA BALL Jarosława Śmietany – wiele tras koncertowych i nagranie płyty pn. ”Exta Ball”. Wieloletni członek big bandu Akademii Muzycznej w Katowicach,z którym wystąpił na wielu międzynarodowych festiwalach jazzowych, takich jak: The Berkeley Jazz Festival (California), Reno(Nevada), Jazz Ost-East (Norymberga), Jazz Jamboree (Warszawa ). Od lat członek zespołu ALEX BAND Aleksandra Maliszewskiego, z którym dokonał wielu nagrań płytowych i telewizyjnych, akompaniując popularnym wykonawcom na festiwalach w Sopocie (Jose Feliciano, Shirley Bassey), Opolu czy Witebsku.

Liczne koncerty zagraniczne (Norwegia, USA, Niemcy, Szwajcaria, Grecja, Kuwejt, Anglia), z gwiazdami jazzu i muzyki rozrywkowej. Członek poznańskiej super grupy ERGO BAND z Grażyną Łobaszewską. Od wielu lat uczestnik nagrań muzyki filmowej Zbigniewa Preisnera. Płyty „Preisner’s Music” i „Requiem For My Friend” ukazały się na całym świecie.W 1999 roku wykonanie „Requiem…..”w „Royal Festival Hall” w Londynie z orkiestrą BBC Concert Orchestra, oraz przyznanie potrójnej platynowej płyty za rekordową sprzedaż „Requiem For My Friend”przez firmę nagraniową Warner Music. Od 10-ciu lat członek grupy „The Globetrotters” Bernarda Maseli.W dorobku cztery nagrane płyty: „The Globetrotters”,”Fairy Tales From The Trees”,”Both Sides” i „Stop Don’t Talk”.

Prawie czterysta zagranych koncertów w kraju i za granicą (Kuwejt, Węgry, Słowacja).

Galeria zdjęć
POLECAMY