Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Relacje z SEZAMISKA 2016
Zajęcia na Sezamisku były dobierane  do zainteresowań i kondycji fizycznej i zdowotnej uczestników zajęć.
Dzieci uczestniczą w wielu zajęciach prowadzonych w klubie : zajęcia  muzyczno- wokalne, plastyczne , sportowo -rekreacyjne, z pedagogiki zabawy i pedagogiki cyrku, zajęcia  ceramiczne. Dzieci wykonują wiele prac manualnych, ( decupage, ozdoby własnoręcznie zaprojektowane i wykonane, instrumenty perkusyjne),  uczą sie śpiewać i akompaniować na instrumentach perkusyjnych,  tańczyć tańce integracyjne. Staramy sie zainteresować dzieci i  zapoznać je z regułami wielu gier planszowych.  Dzieci projektują, wykonują i grają we własne gry planszowe. W trakcie zajęć popularyzujemy czytanie książek, bajek, których autorami są nasi uczestnicy, szerzymy informacje na temat ekologii i zdrowego odżywiania. Dzieci były z wizytą w kinię i do bawilandii, muzeum, Uczestnicy zajęć mieli wiele zabaw, aktywności, działań grupowych  uczących koleżeństwa i pracy zespołowej. Staraliśmy  się wielostronnie rozbudzać zainteresowania dzieci. Każdy dzień był niepowtarzalny , ciekawy i  jak to dzieci mówiły : " bardzo krótki"
Zapraszamy na kolejne SEZAMISKO w lipcu Galeria zdjęć
POLECAMY