Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Wystawa bonsai oraz wykład nt profesjonalnego SUMO
Koniecznie przeczytaj w Życiu Bytomskim!
http://zyciebytomskie.pl/index.php/ZB/art/bonsai-czyli-drzewa-w-misie
wystawa przybliżająca sztukę i kulturę japońską. 16-17.10.2014r. 
Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się w czwartek,16 października o godz.17:00
Wystawa eksponatów z prywatnej kolekcji bonsai  Pana Piotra Wawro była to ekspozycja ok. siedemdziesięciu  bonsai. Wystawa ta była  przygotowywana przez osoby interesujące się kulturą                         japońską, chcące przybliżyć nam ten piękny zakątek świata.
 WIele ciekawych informacji dostarczył nam  wykład Mateusza Kol, prezesa ICHIGO, poświęcony profesjonalnemu Sumo. Mogliśmy dowiedzieć się z czego składa się dieta Sumitów, ile ważą, czy ich życie rzeczywiście pełne jest wyrzeczeń i wreszcie czy ten narodowy sport Japonii nadal jest tak popularny jak dawniej.

Klimat tych dni  tworzyły także prywatne zbiory pamiątek z podróży do Japonii, osób, które z chęcią udostępniły nam je na ten czas oraz eksponaty Opery Śląskiej i Japońskiego Centrum Kultury i Biznesu ICHIGO. 

ICHIGO to Japońskie Centrum Kultury i Biznesu to przedsiębiorstwo skupiające się na promocji Japonii z perspektywy kulturowo-biznesowej w Polsce. Centrala firmy znajduje się w Katowicach. Główną działalnością są kursy j. japońskiego prowadzone wyłącznie przez Japończyków. Naszym celem jest wspólne rozwijanie pasji jaką jest kultura Kraju Kwitnącej Wiśni oraz przeciwstwianie się stereotypom obecnym w naszym społeczeństwie. Strona internetowa www.ichigo.pl.

 
Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Galeria zdjęć
POLECAMY