Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Zawiruj w tańcu razem z KLANZĄ
"Zawiruj w tańcu razem z KLANZĄ "

Pod takim hasłem Klub "Sezam" wspólnie z dwustuosobową grupą dzieci z osiedlowych przedszkoli i szkoły podstawowej świętował

15 maja - Ogólnopolski Dzień Tańca z KLANZĄ

     15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodziny - to święto zainspirowało animatorów i trenerów KLANZY do przygotowania atrakcyjnego wydarzenia na placach różnych miast w Polsce. wspólnego zatańczenia prostych tańców integracyjnych, które nie wymagają specjalnego trudu w uczeniu się. Potrzebna jest tu odrobina chęci i szczypta dobrego humoru. Ze względu na ten dzień zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami - podajmy sobie ręce i utwórzmy duże koło, a muzyka i animatorzy KALNZY poprowadzą taneczny krąg. Pragniemy poprzez taniec zwrócić uwagę na często nieuświadomioną potrzebę bycia razem w wiosną, w niezwykły, odświętny sposób. Dedykujemy nasz wspólny taniec także wszystkim Zofiom, Zosiom, Zośkom i Zosieńkom.

O tańcu
     Taniec, ta niezwykła synteza cielesności i duchowości, zawsze pełnił rolę więziotwórczą, stawał u podstaw budowania wspólnot. Pisał o tym Maurice Bejart: „Słowo dzieli. Taniec jest złączeniem. Złączeniem człowieka z jego losem. Złączeniem jednostki z kosmiczną rzeczywistością. (...) Taniec rodzi się z potrzeby powiedzenia niewypowiedzianego, poznania nieznanego, bycia w kontakcie z innymi." I tak pojmuje role tańców integracyjnych KLANZA. Najważniejszym staje się czerpanie radości z bycia razem i poruszania się w prostym tanecznym korowodzie. Tańczy się wspólnie.

Od 2008 r. Dzień Tańca z KLANZĄ jest organizowany m.in. w Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Krakowie, Białymstoku a od 2013roku  także w Bytomiu na osiedlu Arki Bożka.

VI Ogólnopolski Dzień Tańców Integaracyjnych.

15 maja w godzinach rannych dzieci nauczyły się i odtańczyły na placu osiedlowym 5 tańców integracyjnych.
Wspólne tańce, śpiewy, ogólna wesołość  i cudowna pogoda gościły w ten  środowy ranek na osiedlu Arki Bożka.
Zapraszamy wszystkich do tańca za rok na kolejne obchody tego miłego święta 
 
Galeria zdjęć
POLECAMY