Zapisy do wszystkich sekcji klubowych już rozpoczęte !!!***** Koniecznie zobacz relacje z festynu- zakładka "co było" :) NOWA formacja taneczna METRO,***** zajecia komputerowe dla Seniorów**** każdy poniedziałek zajęcia edukacyjne dla Seniorów
100 lat !!!
60-cio lecie Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej !!! życzymy stu lat pomyślności !!!
zapraszamy
ZAPISY DO WSZYSTKICH SEKCJI I KÓŁZAINTERESOWAŃ
Zajęcia edukacyjne dla dzieci :)
Zapraszamy dzieci młodsze i starsze na zajęcia edukacyjne i gry planszowe..
OBIADY W SEZAMIE !
Obiady dwudaniowe za jedyne 13 zł
Codziennie do wyboru z jedno z dwóch dań + zupa dnia. Jeżeli masz jakąś dietę obiady zostaną dostosowane do niej. Spróbuj a nie pożałujesz :) Z sercem gotowany! Czekamy właśnie na Ciebie!
Zapraszamy
Zapraszamy do Sezamu, klubu każdego wieku.Trwają zapisy do sekcji klubowych. :) wszyscy podążaja tanecznym krokiem :)
Joga dla Seniorów

Joga dla seniorów – jest najmniej forsowną i wysiłkową formą ruchu. Dzięki niej bez utraty sił można poczuć się lepiej.Im jesteśmy starsi, tym nasze ciało na skutek codziennych obciążeń ulega zesztywnieniu, każdy ruch zaczyna być wysiłkiem, pojawiają się problemy z chodzeniem, siedzeniem, obracaniem się.Polecamy ćwiczenia o różnym stopniu trudności.Wszystko w grupie dla seniorów, aby nikt nie czuł się skrępowany swoim wiekiem i mógł w pełni zrelaksować się i odpocząć oraz zrobić coś dla swojego zdrowia. 

pracownia pisania ikon zaprasza
Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe z zacięciem artystycznym na zajęcia pracowni ikon w każdą środę
wrzesień 2018 w Chorwacji
Różne terminy, szczegóły w zakładce aktualności
zajęcia yogi w Sezamie
Zapraszamy osoby praktykujące i rozpoczynajace swoja przygode z jogą na 1,30h zajęcia, w każdy  wtorek od godz.18:30  i osoby starsze w czwartek od 11:15
Plastyka dla Smyka!
Zapraszamy wszytkie dzieci na zajęcia plastyczne.
Kurs komputerowy
Kurs  komputerowy  dla dorosłych!
Zapisy na nowy kurs i kontynuacja od września  ! Nie przegap okazji!
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe!
Zapraszamy stowarzyszenia i organizacje pozarządowe do współpracy!
Centrum Szkoleniowe KLANZA

"Praktyka to najdzielniejsza nauczycielka wszechrzeczy." Pliniusz

http://www.klanza.waw.pl/index.php?m1=6 

W KLANZIE uczymy praktycznie, dbamy aby każdy uczestnik naszych działań szkoleniowych odnalazł coś dla siebie. Aby mógł uczestniczyć w doświadczaniu własnego rozwoju. Korzystamy z atrakcyjnych i wszechstronnie angażujących w proces uczenia technik i środków. Naszą specjalnością jest metoda KLANZY, wyjątkowy sposób pracy z grupami, opracowany i sprawdzony w tysiącach szkoleń i projektów edukacyjnych.

KLANZA istnieje na polskim rynku edukacyjnym już ponad 20 lat. Jesteśmy pierwszą w Polsce organizacją propagującą pedagogikę zabawy i jej zastosowanie w placówkach edukacji i kultury. Przez ponad 20 lat na trwale KLANZA wpisała się w system polskiej edukacji i animacji społeczno-kulturalnej. Dzięki temu mogę śmiało stwierdzić, że styl i metodyka KLANZY przyczyniła się do tworzenia państwa obywatelskiego w Polsce, państwa w systemie, którego wpisują się różne sposoby działań, także te, oddolne, zapoczątkowane „kroplami” niespożytej energii założycieli – twórców organizacji pozarządowych, takich jak nasza, przeradzających się w szeroki nurt koalicjantów sprzyjających rozwojowi Trzeciego Sektora i wykraczających poza granice Polski, pomagając w przemianach społecznych naszych sąsiadów.

Nasza oferta szkoleniowa jest corocznie aktualizowana, przygotowana zgodnie z obserwowanymi przez nas potrzebami i oczekiwaniami środowiska nauczycieli, pedagogów i animatorów grup. Staramy się sprostać wyzwaniom zmieniającej się nieustannie rzeczywistości edukacyjnej w Polsce. Jesteśmy gotowi przygotowywać dla naszych odbiorców programy „szyte na miarę” zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dbamy szczególnie o dostarczanie państwu nowych rozwiązań metodycznych w szeroko rozumianej edukacji aktywnej, dbamy o proces uczenia przez przeżywanie i doświadczanie w relacji z grupą. Szukamy takich rozwiązań, które zapewnią optymalne warunki na rzecz rozwoju kompetencji społecznych – najcenniejszych we współczesnym, wirtualnym świecie umiejętności ułatwiających rozwój i dostrajanie się do nieustannych zmian społecznych i ekonomicznych. Jednym słowem uczymy dla przyszłości.

Zapraszamy do wspólnej, radosnej edukacji – rozwój to wielka przygoda.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie służące doskonaleniu naszej pracy szkoleniowej. Liczymy na dalszą, twórczą współpracę, pomocną w kształtowaniu oblicza przyjaznej, skutecznej, wyrównującej szanse rozwojowe – skierowanej ku przyszłości edukacji.

 

Zdzisław Hofman

Galeria zdjęć
POLECAMY